Житомир зумів побороти корупцію?

За серпень-жовтень 2015 року ситуація з корупцією в Україні незначно, але погіршилася. Таким виявився результат соціологічного дослідження «Рівень сприйняття корупції бізнесом. Друга хвиля», яке провели Transparency International Україна,«PwC Україна та GfK Ukraine.

За результатами опитування, 52% бізнесменів вважають, що боротьба з корупцією залишається неефективною та потребує більш якісних змін, і лише 3,4% повністю задоволені змінами.

Опитування демонструє , що корупція змінила свою географію. Для прикладу, на Житомирщині рівень корупції зменшився за останні півроку (на думку бізнесменів): з -0.88 до -0.56. Такий незначний, але все ж позитивний результат не може не тішити. В всеукраїнському рейтингу наша область зайняла 7 сходинку.

Найменше, на думку бізнесменів, страждають на корупцію державні органи у Луганській 0,9, Хмельницькій 0,9, Чернівецькій 0,25 та Тернопільській 0,38 областях.

Владі Житомирської області варті пора переймати досвід лідерів, аби успішно боротися із корупцією та одразу “присікати” її прояви. Щоб далеко не ходити, можна перейняти досвід у однієї із найуспішніших областей – Тернопільщини. Там влада і бізнес давно вийшли на контакт.