Українська крилата ракета успішно пройшла випробування

Україна провела перше успішне випробування нової крилатої ракети вітчизняного виробництва. Під час перших випробувань, які пройшли успішно, перевірялися льотні характеристики і робота систем крилатої ракети наземного базування. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО.

Повідомляє сайт ЖИТО-МИР посилаючись на zik.ua.

Згідно з повідомленням, крилата ракета наземного базування здатна точно вражати наземні і морські цілі. Під час випробувань перевірялися льотні характеристики і робота систем ракети.

Ракета повністю є українською розробкою конструкторів бюро Луч у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами ОПК України.

За словами Турчинова, РНБО, яка координує національну ракетну програму, поставила завдання «розробити комплекси крилатих ракет не тільки наземного, а й також морського і повітряного базування».

«Дальність дії наших крилатих ракет і їхнє бойове спорядження не суперечать підписаним Україною міжнародним угодам для такого виду зброї», – додав Турчинов.