У Ємільчинському районі чоловікові ледь не відірвало руку

20 березня о 17:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що термінова необхідна допомога рятувальників по вилученню руки людини з січкарні. Пригода трапилася в приватному домогосподарстві у с. Підлуби Ємільчинського району, пише сайт Ємільчіне Сьогодні з посиланням на ДСНС у Житомирській області.

Вже на місці події з’ясувалося, що 36-річний господар за допомогою січкарні різав сіно на січку для худоби. Через власну необережність його рука потрапила всередину приладу і її затягнуло по зап’ястя. Через сильний біль чоловік почав кричати. Волання почули сусіди, які відразу ж прибігли на допомогу.

Щоб дістати кінцівку, потрібно було прилад розібрати. Самотужки допомогти потерпілому селянам не вдалося і вони викликали рятувальників.

За допомогою бензорізу бійці ДСНС зрізали заржавілі болти на січкарні і таким чином, змогли її розібрати. Вивільнивши руку потерпілого, вони передали його медикам швидкої допомоги. Чоловіка госпіталізували до травматологічного відділення Ємільчинської центральної районної лікарні.

О 18:00 чергове відділення ємільчинських рятувальників у складі 4 чоловік повернулося у розташування частини.

Джерело: Ємільчіне Сьогодні