У Малинському районі розпочалися навчальні збори з тактичної підготовки

В умовах сучасної ситуації в Україні, коли доводиться щоденно захищати кордони та цілісність нашої держави, формуються загони територіальної оборони. Два такі загони – Гранітненський та Чоповицький – сформовано у 2015 році на території Малинського району.

Повідомляє сайт МАЛИН СЬОГОДНІ з посланням на сайт міської ради.

Підготовці підрозділів, які в разі початку масштабної збройної агресії чи з настанням певних надзвичайних ситуацій могли б швидко зібратися й стати до охорони та оборони особливо важливих об’єктів, в державі надається велике значення. З 4 по 7 жовтня вперше у районі проводяться навчальні збори загону територіальної оборони, в яких бере участь 70 чоловік.

Учасників навчальних зборів вітали військовий комісар Житомирського ОВК полковник Колесніченко Ю.І., голова райдержадміністрації Кисельчук Д.В. та голова районної ради Левковець М.С.

Звертаючись до військовозобов’язаних загону територіальної оборони, керівник району Дмитрій Кисельчук зазначив: «Районна влада завжди підтримуватиме організаційні заходи, спрямовані на підвищення обороноздатності нашої країни, адже уміння обороняти своє місто, свій район і всю країну, абсолютно не зайві. А на Малинщині достатньо чоловіків, які готові до відсічі ворогові».

У перший день навчальних зборів проведений розподіл військовозобов’язаних по підрозділах, сформовано 3 взводи, які ознайомлені з основними навичками поводження із зброєю. Також відбулися заняття з тактичної, інженерної та вогневої підготовки, надання медичної допомоги, які проводять військовослужбовці Малинського ОМВК та учасники АТО.

На проведення навчальних зборів загону територіальної оборони із районного бюджету виділено 20000 гривень, а також забезпечено транспортом.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец