Посол ЄС зробив заяву щодо ситуації в Україні

Голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі заявляє, що Європейський Союз має намір детально вивчити прийнятий Верховною Радою закон про скасування конкурсів для відбору голів місцевих адміністрацій.

Повідомляє сайт ЖИТО-МИР з посиланням на сайт Сьогодні.

“Нам все ще необхідно вивчити цей новий закон, але для нас очевидно, що люди, на зразок голів місцевих адміністрацій повинні набиратися ґрунтуючись на їхній компетенції і ми сподіваємося, що так і буде надалі”, – сказав він.

Дипломат зазначив, що даний закон буде детально вивчений.

Також Хьюг Мінгареллі закликав прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, а також міністра Кабінету міністрів Олександра Саєнка залишатися залученими і забезпечувати лідерство в реформі державної служби, яка в іншому випадку не буде успішною.

“Дуже важливо, щоб прем’єр-міністр Гройсман і міністр Саєнко були мобілізовані для впровадження реформи держслужби. Будь ласка, залишайтеся залученими. В іншому випадку реформа не матиме успіху. Про це говорить наш 35-річний досвід в країнах-членах ЄС”, – сказав Мінгареллі.

Також Хьюг Мінгареллі вчергове підкреслив, що Україна є однією з пріоритетних країн Європейського союзу.

“Україна – це країна топ-пріоритету для Європейського Союзу. Це велика країна, яка межує з ЄС і чітко заявила про євроінтеграційний розвиток”, – сказав він.

Як відомо, Хьюг Мінгареллі вважає, що для ефективної реалізації Угоди про асоціацію (УА) між Україною і ЄС необхідна чітка координація відомств, участь Верховної Ради і комунікація з громадянами.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)