Німеччина виділить ще 1,5 млн на гуманітарну допомогу Україні

Обсяг гуманітарної допомоги з боку Німеччини зросте до 16 млн євро.

Повідомляє сайт  ЖИТО-МИР з посиланням на korrespondent.net.

Німеччина виділить Міжнародному комітету Червоного Хреста 1,5 млн євро у вигляді гуманітарної допомоги для підтримки України.

“Федеральний уряд Німеччини знову нарощує обсяги фінансової підтримки гуманітарних заходів Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні: йдеться про виділення для цих цілей додаткових 1,5 млн євро. Таким чином, загальний внесок Німеччини в діяльність МКЧХ в Україні за період з 2016 по 2018 рік зростає до 16 млн євро”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що таким чином обсяг гуманітарної допомоги з боку Німеччини за період з 2016 по 2018 рік зросте до 16 млн євро.

Повідомляється, що діяльність, яка фінансується в рамках проекту, включає в себе медичну допомогу, лікування травм, підтримку медичних установ, профілактичні заходи, забезпечення населення продуктами харчування і засобами гігієни, водопостачання, навчання лікарів і середнього медичного персоналу, пошук зниклих безвісти і возз’єднання сімей, опіку полонених, роз’яснювальну робота про небезпеку мін і залишків боєприпасів.

Нещодавно місія Міжнародного комітету Червоного Хреста скерувала на тимчасово непідконтрольні Києву території Донбасу чергову партію гуманітарної допомоги.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)