Держслужбовця зловили на хабарі

На Житомирщині прокуратура та Служба безпеки викрили під час одержання неправомірної вигоди службовця Держгеокадастру. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Житомирської області, пише ЖИТО – МИР.

Слідчим відділом прокуратури області спільно з відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в області викрито службовця територіального підрозділу ГУ Держгеокадастру в Житомирській області під час одержання ним неправомірної вигоди.

У вівторок, 27 вересня, у ході розслідування кримінального провадження, близько 15.00 год., у приміщенні Управління Держгеокадастру у Житомирському районі Житомирської області службову особу затримано під час одержання ним неправомірної вигоди від двох жителів м. Житомира.

Йдеться про те, що службовець систематично вимагав та одержував кошти у розмірі від 1 000 до 2 000 грн від фізичних та юридичних осіб за реєстрацію земельних ділянок та присвоєння їм кадастрових номерів.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії, вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Незаконні дії попередньо кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) КК України.

Санкція зазначеної статті передбачає покарання від 5 до 10 років позбавлення волі.

Джерело: УНН